MASMCG28A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG28A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG28A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG28A
Številka dela MASMCG28A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14436 pcs Podatkovni list MASMCG28A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5740
1086-5740-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Zmogljivost @ Pogostost -