MASMCG24A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG24A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG24A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG24A
Številka dela MASMCG24A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12019 pcs Podatkovni list MASMCG24A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5732
1086-5732-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.6A Zmogljivost @ Pogostost -