MASMCG22A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG22A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG22A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG22A
Številka dela MASMCG22A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14958 pcs Podatkovni list MASMCG22A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5728
1086-5728-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.2A Zmogljivost @ Pogostost -