MASMCG18AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG18AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG18AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG18AE3
Številka dela MASMCG18AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12595 pcs Podatkovni list MASMCG18AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5721
1086-5721-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG18CA
MASMCG18CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Na zalogi: 14886 pcs
Prenesi: MASMCG18CA.pdf
RFQ
MASMCG18A
MASMCG18A
Proizvajalci: Microsemi