MASMCG18A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG18A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG18A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG18A
Številka dela MASMCG18A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12381 pcs Podatkovni list MASMCG18A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5720
1086-5720-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.4A Zmogljivost @ Pogostost -