MASMCG170AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG170AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG170AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG170AE3
Številka dela MASMCG170AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12559 pcs Podatkovni list MASMCG170AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5713
1086-5713-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A Zmogljivost @ Pogostost -