MASMCG16A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG16A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG16A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG16A
Številka dela MASMCG16A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15750 pcs Podatkovni list MASMCG16A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5708
1086-5708-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.7A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG170CA
MASMCG170CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Na zalogi: 13863 pcs
Prenesi: MASMCG170CA.pdf
RFQ
MASMCG160AE3
MASMCG160AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 160V 259V DO215AB
Na zalogi: 12042 pcs
Prenesi: MASMCG160AE3.pdf
RFQ
MASMCG16AE3
MASMCG16AE3
Opis: TVS DIODE 16V 26V DO215AB