MASMCG110AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG110AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG110AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG110AE3
Številka dela MASMCG110AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15960 pcs Podatkovni list MASMCG110AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5669
1086-5669-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.4A Zmogljivost @ Pogostost -