MASMCG110A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG110A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG110A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG110A
Številka dela MASMCG110A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12961 pcs Podatkovni list MASMCG110A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5668
1086-5668-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.4A Zmogljivost @ Pogostost -