MASMBJ30AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ30AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ30AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ30AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ30AE3
Številka dela MASMBJ30AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15458 pcs Podatkovni list MASMBJ30AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-5533
1086-5533-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBJ30CA
MASMBJ30CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Na zalogi: 15716 pcs
Prenesi: MASMBJ30CA.pdf
RFQ
MASMBJ33A
MASMBJ33A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
Na zalogi: 14525 pcs
Prenesi: MASMBJ33A.pdf
RFQ
MASMBJ30A
MASMBJ30A