MASMBJ2K4.5E3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ2K4.5E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ2K4.5E3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 4.5V 6.6V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ2K4.5E3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ2K4.5E3
Številka dela MASMBJ2K4.5E3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 4.5V 6.6V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4582 pcs Podatkovni list MASMBJ2K4.5E3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 4.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 6.6V
Napetost - razčlenitev (min) 5.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 2000W (2kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-5529
1086-5529-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -