MALCE75A
pregled izdelka
Številka dela: MALCE75A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE75A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE75A
Številka dela MALCE75A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6309 pcs Podatkovni list MALCE75A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4109
1086-4109-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MALCE8.5A
MALCE8.5A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1
Na zalogi: 6187 pcs
Prenesi: MALCE8.5A.pdf
RFQ
MALCE8.5AE3
MALCE8.5AE3
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 3635 pcs
Prenesi: MALCE8.5AE3.pdf
RFQ
MALCE7.5A
MALCE7.5A
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1