MALCE70AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MALCE70AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE70AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE70AE3
Številka dela MALCE70AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3001 pcs Podatkovni list MALCE70AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4108
1086-4108-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz