MALCE64A
pregled izdelka
Številka dela: MALCE64A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE64A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE64A
Številka dela MALCE64A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4466 pcs Podatkovni list MALCE64A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4101
1086-4101-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz