MALCE58AE3
pregled izdelka
Številka dela: MALCE58AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE58AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE58AE3
Številka dela MALCE58AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6979 pcs Podatkovni list MALCE58AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4096
1086-4096-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz