FST30100
MicrosemiMicrosemi
FST30100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FST30100
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
Podatkovni listi: FST30100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FST30100
Številka dela FST30100 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22353 pcs Podatkovni list FST30100.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-247AD Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-3P-3 Full Pack Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-3P-3 Full Pack
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 100V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A