FST20150
MicrosemiMicrosemi
FST20150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FST20150
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Podatkovni listi: FST20150.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije FST20150
Številka dela FST20150 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4924 pcs Podatkovni list FST20150.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 830mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 150V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A