APTGT50TL60T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTGT50TL60T3G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD IGBT 600V 80A SP3
Podatkovni listi: APTGT50TL60T3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTGT50TL60T3G
Številka dela APTGT50TL60T3G Proizvajalec Microsemi
Opis MOD IGBT 600V 80A SP3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2298 pcs Podatkovni list APTGT50TL60T3G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 50A
Paket naprave za dobavitelja SP3 Serija -
Moč - maks 176W Paket / primer SP3
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ) NTC termistor Yes
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 3.15nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Level Inverter 600V 80A 176W Chassis Mount SP3 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 250µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A Konfiguracija Three Level Inverter