APTGT50TL601G
MicrosemiMicrosemi
APTGT50TL601G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTGT50TL601G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka POWER MODULE IGBT 600V 50A SP1
Podatkovni listi: 1.APTGT50TL601G.pdf2.APTGT50TL601G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTGT50TL601G
Številka dela APTGT50TL601G Proizvajalec Microsemi
Opis POWER MODULE IGBT 600V 50A SP1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1708 pcs Podatkovni list 1.APTGT50TL601G.pdf2.APTGT50TL601G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 50A
Paket naprave za dobavitelja SP1 Serija -
Moč - maks 176W Paket / primer SP1
Druga imena APTGT50TL601GMI
APTGT50TL601GMI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 3.15nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Level Inverter 600V 80A 176W Chassis Mount SP1
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 250µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A