APT6017LFLLG
MicrosemiMicrosemi
APT6017LFLLG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT6017LFLLG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 35A TO-264
Podatkovni listi: APT6017LFLLG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT6017LFLLG
Številka dela APT6017LFLLG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 600V 35A TO-264 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4644 pcs Podatkovni list APT6017LFLLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-264 [L]
Serija POWER MOS 7® Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 17.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 500W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-264-3, TO-264AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 35A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-264 [L]
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)