APT6013LLLG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT6013LLLG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT6013LLLG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 43A TO-264
Podatkovni listi: APT6013LLLG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT6013LLLG
Številka dela APT6013LLLG Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis MOSFET N-CH 600V 43A TO-264 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4229 pcs Podatkovni list APT6013LLLG.pdf
Napetost - preskus 5630pF @ 25V Napetost - razčlenitev TO-264 [L]
Vgs (th) (Max) @ Id 130 mOhm @ 21.5A, 10V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Serija POWER MOS 7® RoHS Status Tube
Rds On (Max) @ Id, Vgs 43A (Tc) Polarizacija TO-264-3, TO-264AA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca APT6013LLLG
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 130nC @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5V @ 2.5mA
Funkcija FET N-Channel Razširjen opis N-Channel 600V 43A (Tc) 565W (Tc) Through Hole TO-264 [L]
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) - Opis MOSFET N-CH 600V 43A TO-264
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 600V Capacitance Ratio 565W (Tc)