APT5014SLLG
MicrosemiMicrosemi
APT5014SLLG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT5014SLLG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 35A D3PAK
Podatkovni listi: APT5014SLLG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT5014SLLG
Številka dela APT5014SLLG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 500V 35A D3PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5324 pcs Podatkovni list APT5014SLLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D3 [S]
Serija POWER MOS 7® Rds On (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 17.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 403W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3261pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 35A (Tc) 403W (Tc) Surface Mount D3 [S]
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
APT5014SLLG/TR
APT5014SLLG/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: MOSFET N-CH 500V 35A TO-247