APT5014BLLG
MicrosemiMicrosemi
APT5014BLLG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT5014BLLG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 35A TO-247
Podatkovni listi: 1.APT5014BLLG.pdf2.APT5014BLLG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT5014BLLG
Številka dela APT5014BLLG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 500V 35A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5999 pcs Podatkovni list 1.APT5014BLLG.pdf2.APT5014BLLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247 [B]
Serija POWER MOS 7® Rds On (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 17.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 403W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3261pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 35A (Tc) 403W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)