APT15GT60KRG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT15GT60KRG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 600V 42A 184W TO220
Podatkovni listi: APT15GT60KRG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT15GT60KRG
Številka dela APT15GT60KRG Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 600V 42A 184W TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2937 pcs Podatkovni list APT15GT60KRG.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 15A
Test Condition 400V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 6ns/105ns
Preklop energije 150µJ (on), 215µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220 [K]
Serija Thunderbolt IGBT® Moč - maks 184W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT NPT
Gate Charge 75nC natančen opis IGBT NPT 600V 42A 184W Through Hole TO-220 [K]
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 45A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 42A