APT15GT120BRG
MicrosemiMicrosemi
APT15GT120BRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT15GT120BRG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 1200V 36A 250W TO247
Podatkovni listi: APT15GT120BRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT15GT120BRG
Številka dela APT15GT120BRG Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 36A 250W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13831 pcs Podatkovni list APT15GT120BRG.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.6V @ 15V, 15A
Test Condition 800V, 15A, 5 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 10ns/85ns
Preklop energije 585µJ (on), 260µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247 [B]
Serija Thunderbolt IGBT® Moč - maks 250W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT NPT
Gate Charge 105nC natančen opis IGBT NPT 1200V 36A 250W Through Hole TO-247 [B]
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 45A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 36A