APT1003RBLLG
MicrosemiMicrosemi
APT1003RBLLG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT1003RBLLG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 4A TO-247
Podatkovni listi: APT1003RBLLG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT1003RBLLG
Številka dela APT1003RBLLG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 1000V 4A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4882 pcs Podatkovni list APT1003RBLLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247 [B]
Serija POWER MOS 7® Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 Ohm @ 2A, 10V
Odmik moči (maks.) 139W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 694pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V natančen opis N-Channel 1000V 4A (Tc) 139W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)