APT10035LLLG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT10035LLLG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT10035LLLG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 28A TO-264
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT10035LLLG
Številka dela APT10035LLLG Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 28A TO-264 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3097 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 5185pF @ 25V Napetost - razčlenitev TO-264 [L]
Vgs (th) (Max) @ Id 350 mOhm @ 14A, 10V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Serija POWER MOS 7® RoHS Status Tube
Rds On (Max) @ Id, Vgs 28A (Tc) Polarizacija TO-264-3, TO-264AA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca APT10035LLLG
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 186nC @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5V @ 2.5mA
Funkcija FET N-Channel Razširjen opis N-Channel 1000V (1kV) 28A (Tc) 690W (Tc) Through Hole TO-264 [L]
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) - Opis MOSFET N-CH 1000V 28A TO-264
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1000V (1kV) Capacitance Ratio 690W (Tc)