2275600-R
pregled izdelka
Številka dela: 2275600-R
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka ADAPTEC FLASH MOD ASR-6805E R5
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 2275600-R
Številka dela 2275600-R Proizvajalec Microsemi
Opis ADAPTEC FLASH MOD ASR-6805E R5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6662 pcs Podatkovni list
Tip - Serija -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
natančen opis Adapter Card
Opis: CONN SMA PLUG STR 50 OHM
Na zalogi: 6770 pcs
Prenesi: 227531-5.pdf
RFQ
2275400-R
2275400-R
Proizvajalci: Microsemi
Opis: ADAPTEC FLASH MODULE SUPERCAP 70
Na zalogi: 386 pcs
Prenesi: 2275400-R.pdf
RFQ
22759/32-12-6
22759/32-12-6
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG 600V BLUE
Na zalogi: 170008 pcs
Prenesi: 22759/32-12-6.pdf
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG 600V BLACK
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 25'
Proizvajalci: Microsemi
Opis: ADAPTEC ACK-I-MSASX4-MSASX4-1M
Prenesi:
Proizvajalci: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Opis: CABLE STRANDED
Opis: ADAPTEC I-MSASX4-SAS-SB-0.7M
Prenesi:
Opis: CONN SMA PLUG STR 50 OHM
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG 600V YEL/GRN
Opis: ADAPTEC FLASH MOD ASR-71685
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG 600V RED
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%