2275500-R
pregled izdelka
Številka dela: 2275500-R
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka ADAPTEC FLASH MOD ASR-71685
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 2275500-R
Številka dela 2275500-R Proizvajalec Microsemi
Opis ADAPTEC FLASH MOD ASR-71685 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6576 pcs Podatkovni list
Tip - Serija -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
natančen opis Adapter Card
Podobni izdelki
22759/32-12-2
22759/32-12-2
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG 600V RED
Na zalogi: 168743 pcs
Prenesi: 22759/32-12-2.pdf
RFQ
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG 600V BLUE
Na zalogi: 170008 pcs
Prenesi: 22759/32-12-6.pdf
RFQ
2275300-R
2275300-R
Proizvajalci: Microsemi
Opis: ADAPTEC I-MSASX4-SAS-SB-0.7M
Prenesi:
Proizvajalci: Microsemi
Opis: ACC-6XX5 FAN KIT
Prenesi:
Opis: CONN SMA PLUG STR 50 OHM
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG 600V YEL/GRN
Opis: ADAPTEC FLASH MODULE SUPERCAP 70
Na zalogi: 386 pcs
Prenesi: 2275400-R.pdf
Opis: ADAPTEC FLASH MOD ASR-6805E R5
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG 600V BLACK
Opis: CONN SMA PLUG STR 50 OHM
Opis: ADAPTEC ACK-I-MSASX4-MSASX4-1M
Proizvajalci: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Opis: CABLE STRANDED
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%