LM2575-12BWM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2575-12BWM
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC
Podatkovni listi: LM2575-12BWM.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
403 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2575-12BWM
Številka dela LM2575-12BWM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37020 pcs Podatkovni list LM2575-12BWM.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 52kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Trenutni - izhod 1A Številka osnovnega dela LM2575-12
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2574N-ADJG
LM2574N-ADJG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8DIP
Na zalogi: 48161 pcs
Prenesi: LM2574N-ADJG.pdf
RFQ
LM2575-12BU TR
LM2575-12BU TR
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Na zalogi: 38924 pcs
Prenesi: LM2575-12BU TR.pdf
RFQ
LM2575-12BWM-TR
LM2575-12BWM-TR
Opis: IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC