LM2575-12BU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LM2575-12BU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2575-12BU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Podatkovni listi: LM2575-12BU.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2575-12BU
Številka dela LM2575-12BU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 12V 1A TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36633 pcs Podatkovni list LM2575-12BU.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-263-5 Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 52kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Trenutni - izhod 1A Številka osnovnega dela LM2575-12