G6015H12B1-RHR-EM
pregled izdelka
Številka dela: G6015H12B1-RHR-EM
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN 60X15MM TACH IP57 12VDC
Podatkovni listi: 1.G6015H12B1-RHR-EM.pdf2.G6015H12B1-RHR-EM.pdf3.G6015H12B1-RHR-EM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije G6015H12B1-RHR-EM
Številka dela G6015H12B1-RHR-EM Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN 60X15MM TACH IP57 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 15.00mm Utež 0.111 lb (50.35g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija G6015
RPM 4600 RPM delovna temperatura -
Hrup 33.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.150A Vrsta ležaja Ball