G6015H12B1+6-RHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6015H12B1+6-RHR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X15MM PWM 12VDC
Podatkovni listi: 1.G6015H12B1+6-RHR.pdf2.G6015H12B1+6-RHR.pdf3.G6015H12B1+6-RHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6015H12B1+6-RHR
Številka dela G6015H12B1+6-RHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X15MM PWM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 15.00mm Utež 0.111 lb (50.35g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija G6015
RPM 4600 RPM delovna temperatura -
Hrup 33.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.150A Vrsta ležaja Ball
Odobritve CE, cUL, TUV, UL Zračni tok 18.0 CFM (0.504m³/min)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G6015E24B-RHR
G6015E24B-RHR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC
Na zalogi: 14012 pcs
Prenesi: G6015E24B-RHR.pdf
RFQ
G6015H12B1-RHR-EM
G6015H12B1-RHR-EM
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN 60X15MM TACH IP57 12VDC
Na zalogi: 6645 pcs
Prenesi: G6015H12B1-RHR-EM.pdf
RFQ
G6015H12B6-RHR
G6015H12B6-RHR
Opis: FAN AXIAL 60X15MM PWM 12VDC
Prenesi: G6015H12B6-RHR.pdf
G6015H12B1-RHR
G6015H12B1-RHR
Opis: FAN AXIAL 60X15MM TACH 12VDC
Prenesi: G6015H12B1-RHR.pdf
G6015H12B-RHR
G6015H12B-RHR
Opis: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC
Prenesi: G6015H12B-RHR.pdf
G6015H12B2-RHR
G6015H12B2-RHR
Opis: FAN AXIAL 60X15MM LCKD RTR 12VDC
Prenesi: G6015H12B2-RHR.pdf
G6015H12B1-RHR-TTL
G6015H12B1-RHR-TTL
Prenesi: G6015H12B1-RHR-TTL.pdf
G6015E24B-AGR-EM
G6015E24B-AGR-EM
Opis: FAN AXIAL 60X15MM IP57 24VDC
Prenesi: G6015E24B-AGR-EM.pdf
G6015H12B1-RGR-EM
G6015H12B1-RGR-EM