MAX4201ESA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX4201ESA
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OPAMP BUFFER 780MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: 1.MAX4201ESA.pdf2.MAX4201ESA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MAX4201ESA
Številka dela MAX4201ESA Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OPAMP BUFFER 780MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3903 pcs Podatkovni list 1.MAX4201ESA.pdf2.MAX4201ESA.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) ±4 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik 1mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 4200 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - dobava 2.2mA Trenutni - izhod / kanal 52mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 800nA Številka osnovnega dela MAX4201
Vrsta ojačevalnika Buffer -3db Bandwidth 780MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAX4202ESA-T
MAX4202ESA-T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OPAMP BUFFER 780MHZ 8SOIC
Na zalogi: 3361 pcs
Prenesi: MAX4202ESA-T.pdf
RFQ
MAX4202ESA+
MAX4202ESA+
Proizvajalci: Maxim Integrated