MAX4201ESA+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX4201ESA+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OPAMP BUFFER 780MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: 1.MAX4201ESA+.pdf2.MAX4201ESA+.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAX4201ESA+
Številka dela MAX4201ESA+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OPAMP BUFFER 780MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40539 pcs Podatkovni list 1.MAX4201ESA+.pdf2.MAX4201ESA+.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) ±4 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik 1mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 4200 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - dobava 2.2mA Trenutne - vstopne pristranskosti 800nA
Številka osnovnega dela MAX4201 Vrsta ojačevalnika Buffer
-3db Bandwidth 780MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAX4201ESA
MAX4201ESA
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OPAMP BUFFER 780MHZ 8SOIC