DS1845X-050/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1845X-050/T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1845X-050/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT/MEM DUAL NV 50K 14-FCP
Podatkovni listi: DS1845X-050/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1845X-050/T&R
Številka dela DS1845X-050/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT/MEM DUAL NV 50K 14-FCP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 45948 pcs Podatkovni list DS1845X-050/T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-FlipChip (2.11x2.34) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 500 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-WFBGA, FCBGA
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 100, 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 100, 256 Taps I²C Interface 14-FlipChip (2.11x2.34) Konfiguracija Potentiometer