DS1845E-100/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1845E-100/T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1845E-100/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT/MEM DUAL NV 100K 14-TSSOP
Podatkovni listi: DS1845E-100/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DS1845E-100/T&R
Številka dela DS1845E-100/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Količina na voljo 5097 pcs Podatkovni list DS1845E-100/T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 500 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 100, 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 100, 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP Konfiguracija Potentiometer