DS1803Z-010+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1803Z-010+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1803Z-010+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT DUAL ADDRESS 10K 16-SOIC
Podatkovni listi: DS1803Z-010+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1803Z-010+T&R
Številka dela DS1803Z-010+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT DUAL ADDRESS 10K 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30627 pcs Podatkovni list DS1803Z-010+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena DS1803Z-010+T&R-ND
DS1803Z-010+TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 256 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-SOIC