DS1803Z-010/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1803Z-010/T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1803Z-010/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT DUAL ADDRESS 10K 16-SOIC
Podatkovni listi: DS1803Z-010/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DS1803Z-010/T&R
Številka dela DS1803Z-010/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Količina na voljo 3212 pcs Podatkovni list DS1803Z-010/T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-SO Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-SO Konfiguracija Potentiometer