UCC39002DR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCC39002DR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCC39002DR
Številka dela UCC39002DR Proizvajalec N/A
Opis IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78132 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.375 V ~ 14.25 V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-28012-2
UCC39002DR-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis Load Share Controller PMIC 8-SOIC Trenutni - dobava 2.5mA