UCC39002D
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCC39002D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCC39002D
Številka dela UCC39002D Proizvajalec N/A
Opis IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35166 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.375 V ~ 14.25 V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-13027-5
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis Load Share Controller PMIC 8-SOIC Trenutni - dobava 2.5mA
Številka osnovnega dela UCC39002 Aplikacije Load Share Controller
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCC38C45DGK
UCC38C45DGK
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG CTRLR MULT TOP 8VSSOP
Na zalogi: 59292 pcs
Prenesi:
RFQ
UCC38C45DRG4
UCC38C45DRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC
Na zalogi: 157805 pcs
Prenesi:
RFQ
UCC39002DG4
UCC39002DG4
Opis: IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8-SOIC
UCC39002DGKR
UCC39002DGKR
Opis: IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8VSSOP
UCC39002EVM
UCC39002EVM
Opis: EVAL MODULE FOR UCC39002
UCC38C45DR
UCC38C45DR
UCC39002DRG4
UCC39002DRG4
UCC38C45P
UCC38C45P
Opis: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP
UCC38C45PG4
UCC38C45PG4
UCC39002DR
UCC39002DR
UCC39002DGK
UCC39002DGK
UCC38C45DGKR
UCC38C45DGKR
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%