UA78L10ACLPRE3
pregled izdelka
Številka dela: UA78L10ACLPRE3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UA78L10ACLPRE3
Številka dela UA78L10ACLPRE3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 683147 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.7V @ 40mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 25V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 44dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA TO-92-3
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -