UA78L10ACLPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UA78L10ACLPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UA78L10ACLPR
Številka dela UA78L10ACLPR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 245690 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.7V @ 40mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 25V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 44dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-31463-1 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA TO-92-3 Trenutni - izhod 100mA