TRF4400PWR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRF4400PWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SINGLE-CHIP RF TX 24-TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TRF4400PWR
Številka dela TRF4400PWR Proizvajalec N/A
Opis IC SINGLE-CHIP RF TX 24-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6075 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.2 V ~ 3.6 V Serija -
Moč - izhod -7dBm ~ 12dBm Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Modulacija ali protokol FM, FSK
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 433MHz Lastnosti -
natančen opis RF Transmitter FM, FSK 433MHz -7dBm ~ 12dBm PCB, Surface Mount Antenna 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Hitrost prenosa podatkov (Max) -
Podatkovni vmesnik PCB, Surface Mount Tok - oddajanje 57mA