TRF4400PW
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRF4400PW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka SINGLE-CHIP 433 MHZ RF TRANSMITT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TRF4400PW
Številka dela TRF4400PW Proizvajalec N/A
Opis SINGLE-CHIP 433 MHZ RF TRANSMITT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2962 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.2 V ~ 3.6 V Serija -
Moč - izhod -7dBm ~ 12dBm Pakiranje Tube
Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena 296-11056-5
delovna temperatura -20°C ~ 60°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Modulacija ali protokol FM, FSK Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 433MHz
Lastnosti - natančen opis RF Transmitter FM, FSK 433MHz -7dBm ~ 12dBm PCB, Surface Mount Antenna 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Hitrost prenosa podatkov (Max) - Podatkovni vmesnik PCB, Surface Mount
Tok - oddajanje 57mA Aplikacije -