TPS79101DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS79101DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS79101DBVT
Številka dela TPS79101DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100013 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Paket / primer SOT-23-6 PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-27094-2
TPS79101DBVT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 100mA SOT-23-6 Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable