TPS79101DBVRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS79101DBVRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS79101DBVRG4
Številka dela TPS79101DBVRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163859 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Paket / primer SOT-23-6 PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 100mA SOT-23-6
Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA Trenutni - izhod 100mA