TPS73250DCQ
pregled izdelka
Številka dela: TPS73250DCQ
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 250MA SOT223-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
78 pcs
156 pcs
546 pcs
1014 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS73250DCQ
Številka dela TPS73250DCQ Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 5V 250MA SOT223-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47856 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-6 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-223-6 PSRR 58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-34645-5
TPS73250DCQ-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA SOT-223-6 Tok - Supply (Max) 950µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 550µA Trenutni - izhod 250mA