TPS73250DBVRG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS73250DBVRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS73250DBVRG4
Številka dela TPS73250DBVRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136874 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 950µA Trenutni - Quiescent (Iq) 550µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable