TPS71202MDRCTEP
pregled izdelka
Številka dela: TPS71202MDRCTEP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 250MA 10VSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS71202MDRCTEP
Številka dela TPS71202MDRCTEP Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 250MA 10VSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23014 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 10-VSON (3x3) Serija -
Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad PSRR 59dB ~ 54dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-23866-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 2 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 2 Output 1.2 V ~ 5.5 V 250mA 10-VSON (3x3) Tok - Supply (Max) 600µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA Trenutni - izhod 250mA